Firmast

Veokite teenidus Siltruck Service OÜ pakub esmaklassilist teenindust ja remonti ning individuaalset teenindust teie veokile. Hoolduse aeg lepitakse eelnevalt kokku vältimaks järjekordi. Autoteenindus on ellu kutsutud tegemaks veokitele esmaklassilist remonti. Teie veokit remondivad ja viivad läbi diagnostika oma alale pühendunud mehhaanikud-professionaalid. Veokeid remonditakse autoteeninduses võimalikult lühikese ajakuluga. Veokeid remonditakse spetsiaalselt selleks ettenähtud eritehnikaga platsil avastamaks diagnostika abil ka kõige varjatumad auto rikked.

Autoteenindus Siltruck Service OÜ on orienteeritud püsiklientidele ja nende veokite usaldusväärsele teenindamisele. Vältimaks olukorda, kus remont on omaniku jaoks ilmselgelt ootamatu, pakub autoteenindus oma klientidele autode regulaarset ja õigeaegset diagnostikat.

Klientidele on esitatud mittetäielik tööde loetelu. Autoteenindus on korraldanud oma töö kliendipõhiselt. Meie hinnad pakuvad meeldivaid üllatusi. Arveldus osutatud teenuste eest on tehtud klientidele mugavaks. Arveldada võib sularahas või sularahata.

siltruck

 

Reg.№: 12475464 | Tallinna mnt 3a Sillamäe, Ida-Virumaa, Estonia | Tel: +372 58242125, +372 58171577 | e-mail: info@siltruck.ee